W moim kursie otrzymujesz pełen pakiet informacji podzielonych na najważniejsze etapy w rozwoju Twojej działalności. Zaczynamy od założenia firmy, wyboru konta bankowego oraz odpowiedniego biura rachunkowego. Otrzymasz niezbędne informacje, na które należy zwracać uwagę działając w modelu sprzedaży dropshipping.

Kolejnym etapem jest przygotowanie do sprzedaży na Allegro, wybór odpowiednich hurtowni oraz wystawianie aukcji na allegro. Dalej poznasz narzędzia oraz sekrety, dzięki którym wyprzedzisz swoją konkurencje. Zajmiemy się też rozwojem sprzedaży, obsługą klienta oraz realizacją założonych celi.  Na koniec dzięki pozyskanej wiedzy i wsparciu, założysz swój pierwszy własny sklep internetowy, który otworzy przed tobą nowe horyzonty.

To oczywiście wszystko w skrócie. Po zakończonych poszczególnych etapach kursu strategia sprzedaży, przeprowadzany jest dodatkowy test utrwalający Twoją wiedzę. Sam kurs składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz posiada kilkadziesiąt wideo poradników, dzięki czemu wszystko jest w prosty sposób przedstawione i każdy powinien sobie dać radę!

Kurs to jednak nie wszystko! Dołączasz także do społeczności TRUST DEAL składającej się z tych bardziej i mniej doświadczonych sprzedawców, którzy dodatkowo wzajemnie się wspierają. W każdej chwili możesz zadać pytanie, przejrzeć tematy na forum oraz dołączyć do dedykowanych grup, gdzie uzyskasz pomoc.