Na początku kilka słów o sobie 🙂 Mam na imię Konrad i dziękuje że postanowiłeś/aś poświęcić swój cenny czas dla mnie. W branży e-commerce działam już przeszło 13 lat i na swoim koncie posiadam już kilka większych sukcesów zawodowych. Aktualnie od kilku lat jestem kierownikiem sprzedaży i marketingu w dużej firmie z branży sportowej posiadającej swoje sklepy stacjonarne, ale przede wszystkim sklepy internetowe w całej Europie! Jestem też właścicielem własnej firmy TRUST DEAL, o której na pewno chciałbym powiedzieć coś więcej.

Firmę założyłem w połowie 2019 roku i minęło wystarczająco dużo czasu, aby powiedzieć że już mi się udało zrealizować postawione sobie cele. Moją motywacją była moja córka Maja, która niedawno skończyła swój pierwszy roczek. Musiałem coś wymyślić, aby żona nie musiała wracać do pracy i mogła skupić się na wychowaniu dziecka. Cel jaki sobie narzuciłem, to po 3 miesiącach działalności miesięczny zarobek ma wynosić minimum 2 tysiące złotych. Udało się to zrealizować już w drugim miesiącu a kwota oczywiście stale rośnie 🙂

Pamiętaj, że cały czas pracuję na etacie w godzinach 8-16 a pomimo tego prowadzę swoją firmę, bo można to robić przecież wieczorem! To ile czasu poświęcisz na rozwój działalności zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja należę do osób, które niestety mają sporo na głowie, ale rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dlatego codziennie poświęcam 2-3 godziny na swoją działalność i to wystarcza.

Skąd pomysł na kurs Strategia Sprzedaży? Przez te wszystkie lata przeczytałem bardzo dużo poradników i kursów online, ale według mnie większość z nich to ogólniki i czysta teoria. Autorzy chcą Ci wskazać drogę, ale czy to wystarczy? Jeżeli ktoś nigdy wcześniej nie miał styczności z marketingiem to pewne informacje będą dla niego zbyt trudne, aby w pełni wykorzystać potencjał takich kursów. Ja podszedłem do tego nieco inaczej. Mój kurs to dokładny opis mojego biznesu! To w jaki sposób założyłem firmę, jak ją rozwijam, jak znajduje odpowiedni produkt, z jakich narzędzi korzystam a przede wszystkim znam pewne tajniki sprzedaży, o których inni nie chcą pisać z wiadomych powodów.

Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałem to napisz do mnie 🙂 Chętnie odpowiem na pytania.